Вівторок, 23.07.2024, 07:41
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Листопад » 05
Буденність та постійна зайнятість заважають багатьом з нас зайнятись справою яка до душі, яка подобається та яка є корисною для інших. Мова зараз піде про науку, яка на перший погляд здається чимось не цікавим та не зрозумілим. Хоча це далеко не так. Ставши методистом з науково дослідницької роботи  я поставила собі ціль – покращити рівень науково-дослідної роботи в нашому районі, показати дітям, що МАН – це не «страшний звір», що написання наукових робіт це корисно для самих учнів та для суспільства загалом. 


Для того аби реалізувати свою ціль 31. 10 та 1.11. було проведено навчальний тренінг «Я-науковець». Метою заходу було позн ... Читати далі »
Категорія: МАН | Переглядів: 694 | Додав: chemvo | Дата: 05.11.2013

Почувши слово Шатава в більшості з нас чому з’являється асоціація з «ярмарком». Так було і в учнів чемеровецьких та литовського НВК поки вони не поїхали на мобільно-консульаційний пункт, який розмішувався на базі Шатавського НВК в Дунаєвецькому районі. Не дивлячись на сільську місцевість дана школа є досить гарною та великою, хочеться відмітити привітність персоналу, особливо директора Чорного В.М. – це дозволило почуватись учням інших шкіл як в себе в дома та зняло їхню напруженість. Учні мали можливість відчути себе студентами вузів, бо їм читали пари викладачі Хмельницьких інститутів. Робота відбувалась у 18 секціях та тривала три пари. 
Двадцять учнів Чемеровецького НВК №1 та №2 і Летавського НВК взяли участь 26  жовтня у діяльності мобільно-консультаційного ... Читати далі »
Категорія: МАН | Переглядів: 575 | Додав: chemvo | Дата: 05.11.2013

Кожна діяльність має мати результати, особливо приємно якщо про свої досягнення можна повідомити іншим колегам та отримати винагороду. Саме для обміну досвідом та підвищення ораторських здібносте проводяться різного роду конференції. Зазвичай такий рівень характерний більше для вищих навчальних закладів та для науковців. 
Але зараз завдяки приділенню більшої уваги наукво-дослідній роботі учнів та бажання підвищити їх активність у цій сфері, було проведено вперше! на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії обласну науково-практичну конференції «Творчість. Пошук. Відкриття!». Даний захід відбувся 23 жовтня в стінах вже зазначеної академії. Для участі було ... Читати далі »
Категорія: МАН | Переглядів: 560 | Додав: chemvo | Дата: 05.11.2013