Неділя, 16.06.2024, 15:42
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Участь у Всеукраїнському конкурсі ”Приязна адміністрація”

ОГОЛОШЕННЯ

З метою удосконалення роботи органів виконавчої влади з громадськістю щодо поліпшення якості послуг та своєчасності їх надання, підвищення рівня відкритості та прозорості у діяльності органів виконавчої влади, спрямування роботи державних службовців на задоволення потреб громадян, формування високого рівня особистісних, професійних та етичних якостей державних службовців постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. N 933 з 2008 року (із змінами і доповненнями) започатковано проведення Всеукраїнського конкурсу "Приязна адміністрація". Чемеровецька районна державна адміністрація два роки поспіль бере участь і займає призові місця в області у вище зазначеному конкурсі.
Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 15 листопада 2010 року №629, затверджено заходи щодо впровадження ефективних форм і методів роботи для забезпечення доступу кожного громадянина до інформації щодо діяльності органу та покращення якості надання державних послуг та прийнято рішення про участь у конкурсі „Приязна адміністрація” у 2010 році.
Переможці Конкурсу визначаються за результатами аналізу інформацій наведених в Анкетах учасника Конкурсу, що подаються до Організаційного комітету (Скачати бланк анкети);
перевірок експертних груп та
оцінювання громадянами роботи органів виконавчої влади в анкетах споживача управлінських послуг (додається).
За умовами конкурсу в приміщенні райдержадміністрації розміщено інформацію щодо регламенту діяльності та про участь райдержадміністрації у Всеукраїнському конкурсі «Приязна адміністрація». Усім бажаючим райдержадміністрація надає вільний доступ до Анкет споживача послуг щодо задоволення їх очікувань. Відвідувачі будуть забезпечені конвертами для відправки анкет з адресою Організаційного комітету.
Незалежні оцінювачі (громадяни, які звертаються до райдержадміністрації за наданням послуг, інші особи) заповнюють анкети щодо якості надання послуг органом на паперових носіях і направляють на адресу Управління державної служби Головного управління державної служби України в Хмельницькій області: м.Хмельницький, Майдан Незалежності, Будинок Рад чи в електронному вигляді на адресу: hmeluds@ukr.net .
Просимо усіх бажаючих взяти участь в оцінюванні роботи райдержадміністрації, заповнивши Анкету споживача послуг.
Інформація щодо участі райдержадміністрації у Конкурсі розміщена також у районній газеті «Нове життя».
Довідки можна отримати у кабінеті 211(відділ організаційно-кадрової роботи апарату адміністрації) або за телефоном 9-14-52.