Понеділок, 08.03.2021, 04:16
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2011 » Травень » 4 » Прес-реліз
16:39
Прес-реліз

Дата  прес-релізу: 25.02.2011р

    Контакти: Ольга Воляник, (44) 586-56-06, вн.146; 0 (67) 662-32-44 у       е-mail: ovolyanik@mcfr.com.ua

КОЗА-ДИСК звільняє педагогів від паперової тяганини

У лютому 2011 року освітяни отримали черговий випуск КОЗА-ДИСКа «Шаблони документів закладу освіти» — «Атестація педагогічних працівників».

Цей випуск «Шаблонів документів закладу освіти» укладено згідно з новим Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 6 жовтня 2010 року № 930.

На диску розміщено понад 100 шаблонів документів, які необхідні для організації та проведення атестації педагогічних працівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, а саме:

         документи щодо планування атестації педагогічних працівників

         накази керівника навчального закладу

         подання про присвоєння працівнику кваліфікаційної категорії/педагогічного звання

         заяви працівників (бланки)

         протоколи засідань атестаційної комісії (з додатками)

         документи для роботи експертної групи

         характеристика діяльності працівника

         атестаційний лист

         клопотання атестаційної комісії навчального закладу до атестаційної комісії II
рівня

         картки для підбиття підсумків атестації

Що робить КОЗА-ДИСК? Фактично — це комп'ютерна програма. Вставляєте диск у комп'ютер. Вибираєте потрібний Вам шаблон. Додаєте в деякі поля свої конкретні дані — і роздруковуєте готовий документ. До речі, в програмі є функція автозаповнення — варто лише один раз занести дані, які часто повторюються (наприклад, назва навчального закладу, П.І.Б. керівника тощо), і надалі вони потраплятимуть до документа автоматично.

Виникає запитання: чи можна довіряти всім цим шаблонам? На нього нам відповіла Наталя Лисенко, керівник напряму МЦФЕР:Освіта: «КОЗА-ДИСК «Шаблони документів закладу освіти» видається за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Шаблони, які розміщені на СО, відповідають вимогам законодавства та державним стандартам щодо оформлення документів. До того ж вони супроводжуються коментарями-підказками щодо заповнення порожніх полів і посиланнями на нормативно-правові акти. Це дасть керівникам змогу зекономити свій час і забезпечити правильність оформлення документації».

У цьому році до першого випуску на тему «Атестація педагогічних працівників» додається ще три: «Пожежна безпека», «Циклограма наказів», «Організація харчування».

Замовити КОЗА-ДИСК «Шаблони документів закладу освіти» можна у відділі редакційної передплати Видавничого дому МЦФЕР: тел./факс (44) 586-56-06, e-mail: peredplata@mcfr.com.ua

ДЛЯ ДОВІДКИ

МЦФЕР (Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку) працює в Україні з 2005 року і є частиною групи компаній МЦФЕР, яка, крім України, провадить діяльність у Росії, Казахстані, Узбекистані та входить, у свою чергу, до світової групи компаній Wolters Kluwer. Основним видом діяльності МЦФЕР в Україні є випуск періодичних видань, серед яких популярні спеціалізовані журнали «Практика управління закладом освіти», «Практика управління дошкільним закладом», «Вихователь-методист дошкільного закладу» і «Музичний керівник».

КОНТАКТИ ЗГАДАНИХ ОСІБ

    Лисенко Наталя Іванівна, керівник напряму МЦФЕР:Освіта Видавничого дому МЦФЕР Контактний телефон: (44) 586-56-06
Переглядів: 688 | Додав: chemvo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]